Sorun Cevaplayalım

En Popüler Estetik Operasyonlar

1Yüz Estetiğine İhtiyacım Var mı ?
Yaşlılık ve ciltte yıpranmanın en büyük belirtileri alın ve yüz bölgesinin orta kısımlarında meydana gelen kırışıklıklardır. Bundan dolayı aynaya baktığınızda önce yüz bölgenizi tasvir ediniz. Gerçekten istediğiniz yüze sahip misiniz? Sadece kadınlar için değil erkekler için de yakışıklı ve genç görünümün önemini bildiğimden dolayı onlarında aynı noktalar dikkat etmeleri gerektiğini bildirmek isterim. Saçlarınızda açılmalar meydana gelmiş gibi sanırım durmayınız hemen Estetik Maker ile irtibata geçmelisiniz.
2Burun Estetiğine İhtiyacım Var mı ?
Bir nesne veya cisme bakarken önce ilk gözümüze çarpan, kendini daha önde gösteren bölgeye dikkat ederiz değil mi? Burada aynanın karşısındaki ikinci aşamaya geldik demektir. Burun yapınız yaşlı veya genç, erkek veya kadın hiç fark etmeden yüzünüzle orantılı mı? Burun yapınız yüzünüzle orantılı değilse, kemiklerinde kalınlık vb. sorunlar var ise estetik maker olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Burnunuzda doku ve kemik yapısından kaynaklı bozukluklar gördüğünüz anda bizimle irtibata geçmeniz, burun yapısı ve kemik yapısı ile ilgili sorunların önce tam olarak tespitinin sağlanması, sonra cildinize göre en uygun tedavi yönteminin uygulanmasıyla çözülecektir.
3Göz Kapağı Estetiğine İhtiyacım Var mı ?
Şimdi bir de göz kapaklarınızın yaşlılık ve yoğun yaşam temposundan dolayı geldiği hale bakın isterseniz. Göz kapakları vücutta Hyalüronik asidin bir süre sonra azalmasından dolayı daha çabuk kırışıklık, moruk ve çöküntüler oluşturacak bölgelerdir. Bu bölgelerde meydana gelen komplike durumların tedavisinde estetik markera başvuru yapıldıktan sonra ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemlerden biri tercih edilerek sorun giderilmeye çalışılacaktır. Göz kapaklarında genelde alt göz kapağı bölgesinde komplike durumlar görülse de yoğun yaşam temposu ve yorgunlukla birlikte cildin yıpranmasının da etkisiyle üst göz kapağında da bu sorunların görülmesi muhtemeldir. Ayna karşısında kendinizi olduğunuz gibi görmeniz, birine benzetmeniz, güzelliğine hayran olduğunuz biriyle kıyaslamanız kimse tarafından bilinmeyeceğinden tamamıyla doğal olmalısınız.
4Göğüs Estetiğine İhtiyacım Var mı ?
• Ayna karşısında üstsüz bir şekilde kendinizi izlediniz mi? Bunu da yapmalısınız. Bir kadın, kendini ayna karşısında tüm vücuduyla gördüğü anda daha güzel hissedecek, varsa sorunların farkına daha çabuk varacaktır. İlk aşamada söylediğimiz gibi ayna karşısında dik ve kendine güvenen bir kadın olarak durduğunuzda meme yapınızın da yaşlanma gibi belirtilerden dolayı bozulup bozulmadığını gözlemleyebilirsiniz. Memede büyüklük, küçüklük, sarkma gibi durumların net olarak farkına varılması için bu aşamayı da denemelisiniz. Memede tespit edilen sorunların giderilmesinde estetik marker tarafından ameliyatlı ve ameliyatsız müdahaleler yapılarak vücudunuzla orantılı, sağlıklı memelere tekrar kavuşmanız mümkün olacaktır. Estetik anlamda memeye yapılan müdahaleler, ufak bir kesi ile gerçekleşeceğinden büyük riskler taşımamaktadır. Bununla birlikte meme büyütme ve küçültme operasyonlarının da uygulanabiliyor olması, memede var olan sorunların ortadan kaldırılmasında büyük önem taşımaktadır.

Olmazsa Olmaz Estetik Uygulamalar

1Liposuction - Yağ Alma Estetiğine İhtiyacım Var mı?
Özellikle kadınların en büyük sorunlarının başında gelen kilo ile mücadele için şu an ayna karşısında duruyor olmanız savaşın ilk adımını atmaya karar vermişiniz anlamına gelmiyor mu? Ayakta dik olarak aynada kendinizi izlerken ayak parmaklarınızı görmeye çalışmanız karın bölgenizin vücudunuzla ne kadar orantılı olduğunu öğrenmenizde etkili olacaktır. Bu durumu fark ettikten sonra estetik makera başvuracağınız gibi bir diyetisyenden de yardım alabilirsiniz. Estetik maker, liposuction gibi uygulamalar yardımıyla sizin kısa zamanda yağsız ve daha zayıf görünmenizde yardımcı olacaktır. Liposuction ameliyatının tercih edilmediği durumlarda teknolojik imkanların hızla yayılmasına bağlı olarak geliştirilen karın germe, mide küçültme gibi operasyonların da sizlere yardımcı olacağını unutmayınız.
2Vajen Daraltma Estetiğine İhtiyacım Var mı?
Vajina; kadınların estetik anlamda en çok önem verdiği noktalardan birisidir. Sarkık, geniş bir vajina her kadın açısından aynı olumsuzluklar taşıdığından vajina daraltma operasyonu, ayna karşısına bir dahaki geçişinizde daha cesur bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır.
3Popo Estetiğine İhtiyacım Var mı?
Kalça ve basen bölgelerinizdeki yağları da gördünüz mü? Aynalarla barışık olmamanın sebebi yağların aynada görülmesi olsa gerek. Ayna karşısında özellikle dik ve profilden sağlanan bakış açısıyla basen ve kalçanızdaki fazlalıkların farkına varabilirsiniz. Ayna karşısında gördüğünüz sarkık kalçanın tedavisi de liposuction uygulamalarıyla estetik maker tarafından kısa sürede giderilecek bir sorundur.

Yeni Trend Estetik Operasyonlar

1Boyun Estetiğine İhtiyacım Var mı ?
Boyun bölgesi; ciltte yorgunluğun ve yaşlanmanın en büyük belirtilerini gözle görülecek derecede hissedebileceğimiz yerlerin başında gelmektedir. Boyun ve yanak bölgesi ile ensede sarkmalar, estetik marker tarafından kontrole ve tedaviye ihtiyaç duyduğunuz anlamı taşımaktadır. Boyun bölgesi, çene ve yüz yapısındaki uyumu doğrudan sağlayan bir bölge olduğundan dolayı tüm vücudun bakım noktasında özen gösterilmesi gerektiğinin en büyük göstergesidir.